Nefunkčný počítač

Pokazený počítač? Zavolajte it DOKTORA

Sympatický it DOKTOR vás príjme bez objednávania. Hospitalizácia nie je potrebná, pretože lieči na diaľku.

 

it DOKTOR vás príjme bez čakania

K nášmu špecialistovi nepotrebujete výmenný lístok. it DOKTOR je doslova na zavolanie. Pacienta čaká okamžitá online liečba s výbornými prognózami. Vyhnete sa čakaniu na pohotovosti a hospitalizácii, ktorá môže trvať dni aj týždne. Zavolať môžete, keď pacient kolabuje, aj keď len raz zakašle. it DOKTOR sa s vami bude počas operácie rozprávať a krok za krokom vás ňou prevedie.

 

Pacient zostáva doma v posteli

Aké by to bolo úžasné, keby ste s ochorením nemuseli nikam chodiť a dostali by ste správnu liečbu priamo vo vašej posteli. Žiadne čakárne, žiadne nemocnice, žiadna rekonvalescencia.. Vďaka aplikácii TEAMVIEWER si naši pacienti tento luxus môžu dovoliť. Je to program umožňujúci vzdialený prístup, ktorý si s našou pomocou rýchlo stiahnete do počítača. Pár klikov a it DOKTOR bude u vás doma a naordinuje liečbu na mieru. Pripojenie cez TEAMVIEWER má jedného pána a tým ste vy. Nielen, že sledujete všetko, čo it DOKTOR robí, ale kedykoľvek môžete jeho prístup ukončiť.

 

Bude vám ľúto, že aj vy nemáte takého doktora..

Bezpečnosť na prvom mieste! Liečba je vďaka jeho vysokej odbornosti a skúsenostiam takmer vždy úspešná. Jeho ľudský prístup ocení každý pacient. Rešpektuje súkromie a dovolí vám byť pánom situácie, vzdialený prístup môžete kedykoľvek ukončiť. Pohodlnú online liečbu budete vášmu ex-maródovi sami závidieť. Je rýchla, bezpečná a úžasne komfortná. O pacienta sa nemusíte báť a možno sa počas nej aj niečo priučíte.