Ako to celé funguje

Ako keď ste chorí vy. Niekedy stačí čaj, inokedy je potrebná odborná liečba. U nás si môžete objednať konkrétnu službu, alebo nám len opíšete správanie vášho pacienta a my sa mu cez vzdialený prístup pozrieme do útrob, diagnostikujeme a vyliečime. Niekedy je však nevyhnutná aj hospitalizácia, kedy je potrebné priniesť pacienta k it DOKTORom na liečbu v odbornom prostredí.

Vyberte si službu
1
Vyberte si službu
Niekedy poznáte symptómy a presne viete, čo pacientovi pomôže. Ak si však neviete rady, nepodceňujte odbornú pomoc, dovoľte it DOKTOROVI maróda diagnostikovať a odporučiť vhodnú liečbu.
Ozvite sa nám, opíšte nám problém, dovoľte nám pripojiť sa na vaše zariadenie a my vám odporučíme službu, ktorú potrebujete.
Poskytnutie zľavy je individuálne a záleží od rozsahu služieb, ktoré si u nás zakúpite. Niektorí zákazníci napríklad kombinujú riešenie akútnych problémov s následným prečistením počítača a zálohovaním. Radi vám viac povieme telefonicky a odporučíme správnu kombináciu.
Zakúpte si ju
2
Zakúpte si ju
Zákrok či liečbu si zakúpite jednoducho online platbou. Cenu a rozsah vždy poznáte vopred.
Cenu vždy poznáte vopred, priebeh diagnostiky aj samotnej liečby môžete sledovať v reálnom čase prostredníctvom aplikácie TeamViewer.
Pracujeme kvalitne, bezpečne a rýchlo. Mnohé problémy vieme vyriešiť už do jednej hodiny od objednávky, pričom pacient zostáva v domácej starostlivosti.

Máte problém si vybrať tú správnu službu?

Potrebujem pomôcť s výberom
Pripojte svoj počítač
3
Pripojte svoj počítač
Využívame vzdialený prístup, pretože je to rýchle, jednoduché a bezpečné. K vášmu pacientovi sa pripojíme na diaľku a vy sledujete vyšetrenie aj liečbu online v reálnom čase
Pripojenie je zabezpečené a vy presne vidíte moment, kedy sa pripojíme, aj odpojíme. Sledujete celý proces a po skončení vám dáme jeho nahrávku. Vzdialený prístup nám pomôže, aby sme vám pomohli my naozaj rýchlo!
Aj ak ste úplný laik, zvládnete to. Náš it DOKTOR vás bude telefonicky navigovať a pripojenie je naozaj jednoduché.
Nechajte nás liečiť
4
Nechajte nás liečiť
Ak pacienta liečime cez vzdialený prístup, Po celý čas vidíte na vašom monitore aké zákroky doktor vykonáva a máte pod kontrolou celý proces diagnostiky a liečby.
Ak budete mať pocit, že liečba nebola úspešná, postupujte podľa reklamačných podmienok, ktoré nájdete TU.