Nefunkčný počítač

Ochorel vám počítač? Zavolajte it DOKTORA

Lieči rýchlo a na diaľku. Je to skúsený špecialista, ktorý si poradí s vírusmi aj vážnymi diagnózami. A sympaťák, ktorému budete dôverovať.

 

Keď vám začne kolabovať počítač, nemusíte s ním utekať na pohotovosť. it DOKTOR lieči bez hospitalizácie cez vzdialený prístup. Bez objednávania a sedenia v čakárni. it DOKTOR určí správnu diagnózu a nastaví liečbu bez toho, aby pacient opustil posteľ.

 

it DOKTOR VÁS NAVŠTÍVI DOMA

 

Pri každom ochorení je dôležitá rýchlosť. Od rýchlej a odbornej pomoci vás delí iba jeden telefonát. Jazyku tohto lekára budete rozumieť, diagnózy aj liečebné postupy vám ochotne vysvetlí. Nemusíte navštíviť ambulanciu ani nemocnicu, na pacienta sa napojí online a vyšetrí a vylieči ho v pohodlí vášho domova. V jeho virtuálnej ordinácii nájdete diskrétnosť a citlivý prístup. it DOKTOR vie, že váš počítač ukrýva veľkú časť vášho života aj dáta, ktoré sú len pre vaše oči.

 

Vyšetrenie cez TEAMVIEWER

 

Je to program, ktorý používa celý svet. Na rozdiel od klasického servisu môžete sledovať, čo sa vo vašom počítači deje. Jednoducho si stiahnete appku, cez ktorú sa it DOKTOR napojí na váš počítač a vy sa len pohodlne usadíte a sledujete jeho prácu. A možno sa aj niečomu priučíte. Nemusíte sa báť zneužitia, keďže začiatok aj ukončenie vzdialeného prístupu je vo vašich rukách a je doslova na pár klikov.

 

Diagnostika na diaľku

 

it DOKTORI ordinujú od stola a ide im to výborne. Ak má váš počítač či tablet prvé príznaky choroby, ako apatiu alebo pomalé reakcie, nie vždy je diagnóza zrejmá na prvý pohľad. A ak začne kolabovať, príčin môže byť ešte viac. Správne určenie diagnózy je dôležité a skúsení odborníci to šikovne zvládnu na diaľku. Počas vyšetrenia vám všetko vysvetľujú cez telefón a správnu liečbu s vami konzultujú.

 

Vírusové ochorenie

 

Rôzne závažné vírusové ochorenia patria medzi najčastejšie diagnózy. Sú ľahko prenosné bez ohľadu na ročné obdobie. Dokážu napáchať veľké škody, prevencia je pritom veľmi jednoduchá, stačí správne nastaviť antivírus. Ak vás nejaký napadol, it DOKTORI rýchlo zistia, kam až zašiel a čo všetko nakazil. Zneškodnia ho a počítač ochránia pred ďalšími útokmi.

 

Hodinový it DOKTOR

 

Na 60 minút bude vaším osobným lekárom. Nastaví kontá, siete, prepojí zariadenia, rozbehá internet.. Alebo bude vaším učiteľom, ktorý vás prevedie svetom technológií. Alebo psychológom a zlepší vašu vzájomnú komunikáciu. Alebo vám odovzdá časť lekárskych vedomostí, aby ste si sami poradili s ľahšími diagnózami.