Ako vznikol it DOKTOR

My nie sme typickí „ajťáci“. Počítačom rozumieme, ale nežijeme v nich. it DOKTORa sme založili preto, aby sme vám zjednodušili a spríjemnili prácu a bežný život. Sme nároční, záleží nám na kvalite služieb a potrpíme si na jednoduché a rýchle riešenia. it DOKTOR je ten, na koho sa môžete s dôverou obrátiť vždy, keď si neviete rady s počítačom, mobilom či tabletom.

Kto za tým stojí?

Sme skúsení profesionáli, počítačom rozumieme a radi vám pomôžeme s jednoduchými aj komplikovanými problémami. Vaše zariadenie diagnostikujeme a vyliečime.

Jakub Bernát Jakub Bernát

Jakub Bernát

it DOKTOR

Ak vášho pacienta zveríte do rúk Jakuba, liečba bude naozaj rýchla a bezbolestná. V IT má viac ako 10-ročné skúsenosti a vylieči diagnózy v týchto oblastiach: administrácia serverov, mail serverov, NAS serverov, WAN/LAN a pracovných staníc, servis notebookov a MacBookov.

Dávid Szabó Dávid Szabó

Dávid Szabó

it DOKTOR

K Dávidovi posielame všetkých pacientov, ktorí trpia ťažkosťami s Windows servermi, keďže v korporátoch sa im venoval takmer 7 rokov. Rýchlo však vylieči aj tie Unixové a keďže počítače a technika sú aj jeho koníčkom, zvládne toho oveľa viac…

Tomáš Beňo Tomáš Beňo

Tomáš Beňo

it DOKTOR
Štefan Jurča Štefan Jurča

Štefan Jurča

it DOKTOR

Štefan sa za posledné roky staral o pacientov vo filmovom prostredí. Pri premietaní filmov mu nebolo cudzie pomáhať užívateľom, ktorí vedeli, že sa môžu vždy na neho spoľahlivo obrátiť s každou diagnózou, keďže je vo svete počítačov ako doma.