Čo je it DOKTOR

it DOKTORa sme dizajnovali pre nás. Sme tí najnáročnejší klienti.

Projekt it DOKTOR sme vymysleli tak, aby sme ho sami s radosťou využívali. Sme nároční, záleží nám na kvalite služieb a potrpíme si na jednoduché a rýchle riešenia. Veľmi dôležitý je pre nás aj prístup a pocit, ktorý v nás služba zanechá. it DOKTOR by mal byť niekto, na koho sa s dôverou obrátite vždy, keď si neviete rady s počítačom, mobilom či tabletom. Viete, že môžete vlastnými slovami opísať svoj problém a dostanete zrozumiteľnú odpoveď a okamžité riešenie. Nečaká vás prekvapenie na faktúre a môžete sa spoľahnúť, že vaša dôvera nebude zneužitá na predaj nepotrebných služieb či produktov.

Myšlienka sa zrodila na pôde našej spoločnosti QPP, v ktorej pracujeme ako IT špecialisti. Prevažná časť našej klientely je B2B segment, pracujeme so slovenskými aj medzinárodnými firmami a korporáciami, pre ktoré prinášame IT riešenia na mieru. Náš kontakt s koncovými užívateľmi je minimálny. Náš kolega Peťo Vajda však v roku 2015 prišiel s nápadom, ako priniesť komfortné a jednoduché riešenia problémov s technológiami bežným ľuďom. Na Slovensku v tom čase totiž neexistovala služba, ktorú by sme sami s dôverou využili a spĺňala by naše náročné požiadavky. Tie sú rýchlosť, kvalita a prístup, ktorý je pre nás veľmi dôležitý. Náš cieľ bol vymyslieť jednoduchú a spoľahlivú službu IT servisu, po využití ktorej zostane v klientovi príjemný pocit.

 

Prečo it DOKTOR?

 

Jednoduchosť a rýchlosť

 

Všetci chcú predávať veľké systémy a komplexné riešenia, ale priniesť malú službičku pre potreby malých zákazníkov je na Slovensku stále problém. Ak nám nejde internet, máme pomalý počítač alebo sme si ho nechtiac zavírili, bojíme sa vyhľadať profi IT servis, lebo očakávame neprimeranú cenu, rozsah služieb a nie príliš ústretový prístup. To pre nás boli kľúčové faktory, keď sme začali tvoriť it DOKTORa.

 

Dôvera

 

Ako obrovský problém vnímame komunikáciu medzi poskytovateľom služby a klientom. Klient by mal mať pocit, že keď opíše svoj malý problém vlastnými slovami, dostane odpoveď, ktorej rozumie a návrh riešenia, ktoré je primerané. Pokiaľ to porucha dovolí, využívame vzdialený prístup, cez ktorý sa na váš počítač pripojíme a vy nás sledujete, máte nás počas celej „liečby“ na linke. Po službe vám dokonca pošleme nahrávku celého procesu pre prípadné reklamácie.

 

Príjemný zážitok

 

O „ajťákoch“ koluje veľa vtipov, spoločným menovateľom ich pointy je nuda. Pre nás platí presný opak. Sme spoločenskí, ukecaní a naozaj akční. Počítačom rozumieme, ale nežijeme v nich. Využívame ich, aby sme si zjednodušili a spríjemnili prácu a bežný život. A taká je aj služba it DOKTORov. Budeme k vám priateľskí nie z povinnosti, ale preto, lebo takí sme a chceme vám pomôcť. Odporučíme vám iba takú službu, ktorú naozaj potrebujete. Urobíme ju rýchlo a všetko vám vysvetlíme a celým riešením vás radi prevedieme.

 

it DOKTOR je služba pre všetkých, ktorí si nevedia rady s technológiami.

Pomôžeme vám rýchlo, spoľahlivo a s radosťou.