TEAMVIEWER: IT ZÁZRAKY NA DIAĽKU
Nezaradené

TeamViewer: IT zázraky na diaľku

Vďaka tejto super appke môže it DOKTOR váš počítač diagnostikovať aj vyliečiť priamo u vás doma.

 

Zbožňujú ho IT špecialisti aj úplní laici

 

TeamViewer je svetová jednotka v zabezpečení vzdialeného pripojenia. Je unikátny, pretože spája špičkové technické možnosti a extrémne „user friendly“ ovládanie. Dokáže prepojiť 2 počítače vzdialené stovky kilometrov bez toho, aby hrozil únik dát alebo akékoľvek iné zneužitie. Používajú ho amatéri, špičkové IT firmy a výnimkou niesú ani naši it DOKTORI. Pretože je najlepší.

 

Jednoduché použitie

 

Aplikáciu si nainštalujete veľmi jednoducho. Je bezplatná a slúži na jednorazové použitie, po ktorom ju z počítača odstránite. Po jej stiahnutí sa vygeneruje jednorazový, špecifický kód relácie. Následne dostanete oznámenie, že náš it DOKTOR sa vám chce pripojiť do počítača a ak mu prístup povolíte, zrazu vidíte pohyb jeho myši. Jeho inštaláciu hravo zvládne aj menej skúsený užívateľ, it DOKTOR mu rád poradí. TU nájdete videonávod pre Mac aj Windows, ako si TeamViewer jednoducho stiahnuť a pripojiť sa.

 

TeamViewer má len jedného pána

 

A tým ste vy. Kontrolu však môžete kedykoľvek prebrať naspäť a pripojenie ukončiť. Nemusíte sa báť, že by ste sa len prizerali a nemohli zasiahnuť. Kedykoľvek môžete spojenie zrušiť a ďalšie pripojenie nie je možné, pokiaľ opäť nedáte súhlas. TeamViewer je oveľa bezpečnejší, ako keby ste počítač odovzdali do rúk technikovi.

 

Liečbu sledujete ako film

 

Stanete sa súčasťou „vyšetrenia aj liečby“. Sledujete každý pohyb myšou, každé kliknutie. it DOKTOR vám navyše ponúka možnosť celú dobu byť na telefóne a vysvetľovať vám, čo vo vašom počítači robí. Máte kontrolu nad každým úkonom, bez schválenia vám nebude naordinovaná žiadna liečba. A možno sa aj niečo nové priučíte. TeamViewer nám dáva nový, unikátny spôsob, ako riešiť IT problémy. A ak ho raz vyskúšate, už nikdy nedáte počítač do servisu.