Nezaradené

it Doktor v karanténe

Covid-19, známy ako koronavírus, sa stal realitou našich všedných dní a zmenil naše životy.

V nedobrovoľnej karanténe sa ocitá každý, kto naozaj nemusí opúšťať pohodlie domova.

Tisíce ľudí sú nútené denne pracovať z domu. Navyše, ak nie ste práve technický typ a niečo sa pokazí, v momente sa  ideálna predstava bezproblémového dňa na home office môže zmeniť na malý súkromný horor.

 

 

it DOKTOR je tu stále pre vás!

 

Áno, správne. Aj v týchto neľahkých časoch sa môžete obrátiť na it DOKTORA. Dlhodobo vás presviedčame, aby ste neopúšťali pohodlie svojho domova.

A preto spúšťame úplne nový balík služieb, ušitých priamo pre prostredie vašej domácej kancelárie.

Z vlastnej skúsenosti totiž vieme, že nastaviť si svoju domácu kanceláriu nemusí byť vôbec jednoduché.

Počítač nemusí spolupracovať podľa našich predstáv, zariadenia sa nechcú prepájať alebo problémy s nastavením rôznych druhov účtov vedia byť prekážkou, a zároveň výzvou našich domácich pracovných dní.

V novom balíku služieb it DOKTOR v karanténe vám poskytujeme pohodlie v podobe technického oddelenia, aké si môžu dovoliť veľké korporátne firmy. Či ste radový zamestnanec alebo majiteľ menšej firmy, naše služby a poradenstvo môže využiť naozaj každý.

 

Čo tieto nové služby prinášajú?

 

Rozsah možností našej pomoci je široký. U nás, v it DOKTOROVI, nezáleží na komplikovanosti zákroku, vždy sa vám snažíme priniesť to najlepšie riešenie. Množstvo pracujúcich na home office už využilo možnosť videohovoru. Nie každý však nutne aj vie, ako správne videohovor vykonať. Dnešné aplikácie sú naozaj používateľsky veľmi priaznivé, málokto ich však pozná do hĺbky a vie využiť ich komplikovanejšie funkcie. Práve preto, prvou z našich nových služieb pre stav karantény, je Pomoc s videokonferenciou. Nenechajte sa zahanbiť pred dôležitým zákazníkom!

 

Ďalšou v poradí je služba stvorená pre domáce kancelárie. Pracovať z domu ste určite nezačali včera ani dnes, no využívate svoj domáci office skutočne efektívne?

Ak máte pocit, že to tak nie je, Domáca kancelária je určená práve vám. Prepojenie zariadení alebo ich inštalácia nebola nikdy jednoduchšia. Stačí ak to necháte na nás!

Nepredvídateľnosť aktuálnej situácie priniesla neistotu a mnoho menších obchodníkov začína postupne objavovať silu digitálneho priestoru. Potreba vlastného webu je v týchto časoch takmer hmatateľná. Preto chceme prispieť našou troškou a ponúkame poradenstvo a konzultáciu ako celý proces zvládnuť. Po dohode vám radi vytvoríme aj samotný web!

 

Posledná z noviniek, ktoré sme si pripravili určite poteší podnikateľov, ktorí musia pravidelne komunikovať so štátnou správou. Aj napriek veľkolepým sľubom a minutým miliónom, si každý užívateľ štátnych elektronických služieb mal možnosť všimnúť, že ani drahé portály nemusia vždy fungovať práve ideálne.

Služba Úradujem z domu dokáže pomôcť zabehnutým aj práve sa rozbiehajúcim firmám, ktoré majú problém s nahrávaním certifikátov pre tieto portály a poľahky zvládnuť elektronizáciu administrácie so štátom a jeho inštitúciami.

 

Ako sa zvykne hovoriť, nikto učený nespadol z neba. Každá z týchto služieb preto obsahuje aj položku osobný učiteľ. Ak niečomu z danej problematiky nerozumiete, ale myslíte si, že by ste mali, neváhajte sa opýtať. Radi vás do úkonov, ktoré pre vás vykonáme, zasvätíme a vy sa tak nebudete musieť vo svete technológií cítiť bezradne.

 

Situácia, ktorá nás zastihla takmer všetkých nepripravených, zrejme tak skoro neskončí. No v prípade akéhokoľvek technického problému, máte stále možnosť obrátiť sa nás kedykoľvek to bude potrebné.

A to je niečo, čo je naozaj na nezaplatenie!

 

Našu novú službu môžete nájsť aj na tomto odkaze: it DOKTOR v karanténe